Konto Oszczędnościowe

2,7% w skali roku to oszczędzanie najlepsze pod słońcem

Otwórz Konto, wpłać nowe środki i zobacz, jak oszczędzanie nabiera kolorów.

O koncie

Rachunek oszczędnościowy, który pozwala Ci w wygodny i nowoczesny sposób lokować oszczędności na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  • Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania - wpłać nowe środki i - jeśli jesteś posiadaczem Konta 360° - zarabiaj nawet 2,70% w skali roku, przez 3 miesiące, a odsetki będą kapitalizowane co miesiąc.
  • Ciesz się swobodą jaką daje Ci konto -   zasil je jednorazowo albo wpłacaj regularnie – w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. 
  • Wygodne transakcje -  wpłacaj i wypłacaj środki, kiedy tylko zechcesz, nie tracąc dotychczas zarobionych odsetek.
  • Nowoczesna obsługa – zarządzaj pieniędzmi z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem Millenetu, w aplikacji mobilnej czy też tradycyjnie -  w oddziale oraz telefoniczne przez TeleMillennium. 

Złóż wniosek

Oprocentowanie

Promocyjne oprocentowanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym:

Oprocentowanie promocyjne nowych środków w skali roku Dla Klientów z Kontem 360° Dla Klientów z innym typem rachunku bankowego
Do 100 000 zł 2,70% 2,30% 
Dla nadwyżki ponad 100 000 zł 2,00% 2,00% 

Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe w okresie Promocji. Promocja trwa od 3 lipca 2016 r. do 20 sierpnia 2016 r. włącznie.

Pozostałe szczegóły Promocji dostępne są w Regulaminie Promocji i w Cenniku Usług w placówce Banku oraz na www.bankmillennium.pl. Po okresie Promocji obowiązuje oprocentowanie zmienne, zgodne z Cennikiem usług i poniższą tabelą.

Oprocentowanie standardowe na Koncie Oszczędnościowym wynosi:

Kwota Oprocentowanie standardowe
Do 50 000 zł włącznie 0,80%
Nadwyżka ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie 0,90%
Nadwyżka ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie 1,20%
Nadwyżka ponad 250 000 zł 1,40%

Oprocentowanie standardowe jest zmienne i obowiązuje dla środków Klienta niezakwalifikowanych jako nowe oraz dla środków niezakwalifikowanych do żadnej innej promocji.

Miesięczna kapitalizacja odsetek. Kwota minimalna do naliczania odsetek w wysokości 1000 zł. Kwota minimalna nie obowiązuje dla nowych środków z promocyjnym oprocentowaniem oraz w sytuacji, gdy suma wartości nowych środków i środków niezakwalifikowanych jako nowe jest równa lub większa niż 1000 zł. W tym przypadku dla środków niezakwalifikowanych jako nowe stosuje się oprocentowanie standardowe.

Jak założyć

Przez internet
Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem